" /> Masajlar | Uğurlu Thermal Resort Spa & Kaplica Kür Merkezi
Konaklama Rezervasyonları için (0342) 475 2114         A'le Carte Restoran ve SPA Rezervasyonları için (0342) 475 2114

Gençleştirici ve dinlendirici bir deneyim için Uğurlu Termal Resort & Spa uzman profesyonel terapistleriyle çeşitli masajlar sunmaktadır.

Klasik Masaj

Klasik Masaj

Klasik masaj, kan dolaşımını artırmak, tüm geriliminizi ve stresinizi atıp, bedeninizi rahatlatmak için vücuda uygulanır.

Aroma Masaj

Aroma Masaj

Bitki özlerinden elde edilmimş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

Şifalı ot ve çiçek yağlarıyla yapılan bu masaj hem cildi beslemekte hem de kokunun şifa özelliği kullanılıyor. Klasik bir masaj tekniği ile tüm bedene sürülen yağlar önceden seçilebilir. Zihinsel ve fiziksel yorgunlukta biberiye özü, sinüzit ve nezlede okaliptüs yağı üst solunum yoları için iyi gelecektir

Local Masajlar

Lokal Masaj

Taş Masajı

Taş Masajı

Taş Masajı, sıcak volkanik taşlarla engellenen vücut enerjisini çözmek ve vücudunuzun enerji akışını düzenlemek için kullanılan bir terapidir. Bu masaj özellikle vücuttaki olumsuz stresin giderilmesinde daha iyi sonuçlar verir.

Bali Masajı

Bali Masajı

Bali masajı cilt sarma, yoğurma ve okşama gibi teknikler ve vücudun her tarafındaki kan, oksijen ve enerjinin akışını teşvik etmek için tasarlanmış tam vücutlu derin doku tedavisidir ve basınç noktası stimülasyonudur.

Refleksoloji Masajı

Refleksoloji Masajı

Ayaklarınız yorulduğunda tüm enerjinizin tükendiğini fark ettiğiniz oldu mu? Refleksoloji vücutta enerji akışının olduğuna inanılan noktalara basınç uygulanarak yapılır ve bu bölgeler de ayaklarda yoğun bir şekilde bulunur. Refleksoloji stres ve gerginliğinizi gidererek, Dolaşımınızı, sinir sisteminizi aktive eder vücudunuzun doğal dengesini de güçlendirir.

Medikal Masaj

Medikal Masaj